Erodate – To przeszłość

Erodate to już przeżytek, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nowy portalem, który sprosta twoim oczekiwanią! Wejść na https://soczyste-milfy.pl/ i poznaj prawdziwy portal dla zboczeńców!

Erodate

Poznaj nowy portal, alternatywny dla erodate!

Wejdź teraz!

Erodate

Erodate to portal, który istnieje na Polskim rynku już bardzo bardzo długo. Zjednał w sobie kilkanaście tysięcy użytkowników i stale powiększa swoją baze. Rozpoznawalność erodate jest na bardzo wysokim poziomie. Większość użytkowników Internetu szukających przygód poza domowym ogniskiem, trafiła juz na ten portal. My również tam byliśmy no i opinie mamy różne.

Erodate użytkownicy

Użytkownicy to w większości mężczyźni, którzy są tam w jednym celu. Poruchać. Jednakże zdażają się również i napalone kobiety, lecz w wiekszości przypadków stanowią one jednak zdecydowanie mniejszość portalu. Większość użytkowniczek tego miejsca jest też sztuczna, czyli wygenerowana przez algorytm erodate, w celu zgarnięcia jak największej ilości pieniędzy od męskiej cześci.

Portal zarabia głównie na sprzedaży dodatkowych pakietów czlonkowskich, które służą głównie do rozpoczynania nowych rozmów z użytkowniczkami na tym portalu. Ceny nie są jakieś duże, lecz niestety jest to swojego rodzaju scam.

Zdjęcia

Zdjęcia użytkowników to głównie penisy. Niestety taki mamy klimat w naszym kraju, że większość rzeczy jakie są na naszych profilach randkowych to właśnie penisy. Ale nie stanowi to przeszkody w poznawaniu nowych osób. Dodatkowo jest to swojego rodzaju frajda dla gejów, którzy w łatwy sposób mają dostęp do tego co lubią najbardziej.

Filmy

Fimy na erodate też występują lecz nie ma ich tak dużo jak na klasycznych stronach z filami porno. Ale też czasem jest na czym oko zawiesić. Zwłaszcza w tej mniejszości narodowej jaką są własnie kobiety. Kobiety na erodate, posiadają średnio 4 filmy i 8 zdjęć. Dzięki temu jesteśmy w stanie zweryfikować jak wyglądają. Daje to świadomość użytkowniczki/ użytkownika przez ewentualnym spotkaniem

Erodate Kamerki

Na erodate, mamy również dostęp do kamerek erotycznch. Lecz nie są to kamerki najwyższych lotów, wręcz smiało można pokusić się stwierdzeniem „niska klasa średnia”. Większość użytkowniczek pokazujących swoje nagie ciała, mniej lub bardziej wysportowane, czasem nawet niepełnosprawne. Nie są to Polskie obywatelki, lecz dupeczki z całego świata. Jak koś zna angielski to nie będzie stanowiło dla niego żadnej przeszkody lecz jeżeli chodzi właśnie o kamerki, zdecydowanie polecam wybrać Zbiornik Kamerki

Erodate Czat

No więc czat na erodate nie należy do najłatwiejszych, ponieważ w pierwszej kolejności, żeby się przebić… trzeba wykupić pakiet premium…. no jest właśnie zmorą tego portalu. Jednakże ma to też swoje zalety ponieważ panowie, którzy płacą, mają kasę. Normalny raj dla dupodajek. Właśnie duża cześć kobiet to dupodajki, które chcą pieniądze za spotkanie, a czasem nawet i przed. Chcą również kaskę za w.w. zdjęcia filmy czy majtki.

Opowiadanie Erotyczne Erodate

Tak erodate posiada również sekcję, związaną z opowiadaniami erotycznymi. Nie są może najwyższych lotów, lecz dla tych co lubią sobie poczytać, mogą być całkiem całkiem znośne. Jest ich całkiem spora różnorodność i mnogość tematyczna. Stworzone zostały w jednym celu podniesienie świadomości marki erodate w internecie. Dzięki takim zabiegą pozycjonowanie stron o charakterze erotycznym jest dużo szybsze i łatwiejsze. Fajnie, że erodate wykorzystało właśnie taki sposób.

Czy erodate to scam?

Czy erodate to scam? No i tak i nie, jednocześnie istnieje grono realnych użytkowników, głównie męskich lecz są też i kobiety, które czasem się trafiają. Głównym celem erodate jest generowanie zarobków dla swoich własnych potrzeb. No cóż taki mamy klimat, jedno z moich ulubionych powiedzeń. Ale taka prawda. SCAM to częste zjawisko, zwłaszcza wśród „sztucznych kont” kobiet.

Jak poznać oszustkę na Erodate?

No ta odpowiedź jest dosyć prosta, ale nie należy brać jej jako głównego wyznacznika weryfikacji oszustów. Oszutki na portalu zazwyczaj mają ponad przeciętnie, pięknie wyglądające profile, które śmiało można stwierdzić wyglądają jak modelki. Wielki cycki, pokazana buzia, idealne ciało, tak to jest rzecz, którą wszyscy lubimy ogladać. Ale prawda jest taka, że jednak większość społeczności nie posiada takiego wyglądu. Więć przed takimi osobami należy zachować czujność.

Dodatkowo prawo w takich sytuacjach nie stoi często po naszej stronie, ponieważ sami podejmowaliśmy decyzję, gdzie wysyłamy nasze pieniądze. Często zdarza się również, że nie chcemy przyznawać się do tego, że ktoś nas okradł, zwłaszcza na sex portalu. Dla nas Polaków jest to swojego rodzaju wstyd. No i kolejny raz wrócę, taki mamy klimat.

Ale nie powinniśmy się bać, ani wstydzić. Co z tego, że sex w naszym kraju to temat tabu, co nas obchodzą inne osoby? Chciałem wydać pieniądze na sex modelkę, ale trafiła do grubego ciula, który siedzi przed komputer i podszywa się pod gwiazdeczki. Więc ruszaj cztery litery na Policje w tej chwili i zgłaszaj to, a może uda się odzyskać stracone pieniądze.

erodate
erodate